Images

Extreme Primer & Lasting Color Extreme & Extreme Top Coat
Tap to zoom
NEW

Extreme Primer & Lasting Color Extreme & Extreme Top Coat

Podkladová báza s dlhotrvajúcim účinkom a fixačný vrchný lak pre profesionálnu manikúru. Farba a lesk s dlhou trvácnosťou pre profesionálnu manikúru
Ref. 030158A001
 

Extreme Primer

Podkladová báza s dlhotrvajúcim účinkom chráni necht, vytvorí ideálny podklad pre dokonalé priľnutie laku Lasting Color Extreme a zároveň maximálne predĺži jeho trvácnosť.

Lasting Color Extreme

Lak intenzívnej a sýtej farby navrhnutý spolu s bázou Extreme Primer a vrchným lakom Extreme Top Coat: inovatívny systém v 3 jednoduchých krokoch: 1. Podkladová báza 2. Farebný lak 3. Vrchný lak, ktorý zaisťuje mimoriadne lesklý výsledok s extrémnou trvácnosťou (9 dní priemernej výdrže*). 
Kombinácia farebného a vrchného laku aktivuje jedinečný proces, ku ktorému dochádza za prítomnosti prirodzeného svetla: na nechte sa tak vytvorí rezistentný film podobne ako pri technológii UV/LED, používanej pri gél lakoch, čím sa zaručí extrémna výdrž a trvácny lesklý výsledok bez poškodenia nechtov. Aplikátor plochého vejárovitého tvaru s 300 zaoblenými štetinkami zaručuje jednoduché a plynulé nanášanie a rovnomerné dávkovanie farby.

Extreme Top Coat 

Fixačný vrchný lak na nechty, vytvorí spolu s farebným lakom Lasting Color Extreme jedinečný film pre dosiahnutie dlhotrvajúceho lesklého výsledku a dlhej výdrže laku bez škrabancov.

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl ftalát) a gáfor
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Praktická mini taštička na nosenie všade so sebou, aby ste boli stále trendy.

Extreme Primer

Špeciálne filmotvorné a priľnavé látky vytvárajú vrstvu, ktorá umožňuje dokonalú priľnavosť laku na nechtoch, čím predlžujú jeho trvácnosť.

Lasting Color Extreme

Oligoméry „vypožičané“ z technológie gél lakov, účinkujú po mimoriadne dlhý čas. Zmes polymérov poslednej generácie zaručuje mimoriadne lesklý výsledok a vysoký obsah pigmentov dodá sýtu a homogénnu farbu.

Extreme Top Coat

Fotoiniciátor s absorpciou UV zaručuje účinok maximálnej trvácnosti laku. Zmes polymérov poslednej generácie zachováva mimoriadne lesklý dlhotrvajúci výsledok a tmeliace zložky fixujú farbu a ochraňujú lak pred odlupovaním.

Nanášajte na dokonale čisté ruky a nechty.
1. krok: naneste jednu vrstvu podkladovej bázy Extreme Primer pre predĺženie trvácnosti laku Lasting Color Extreme.
2. krok: naneste 2 vrstvy laku Lasting Color Extreme, po každom nátere nechajte vrstvu dokonale vyschnúť.
3. krok: naneste vrchný lak Extreme Top Coat na dokonale usušenú poslednú vrstvu laku Lasting Color Extreme, aplikujte na celý necht a aj na jeho okraj pre fixáciu farby a predĺženie lesku a výdrže laku.
Rýchle schnutie: bez potreby UV/LED lampy.