LASTING COLOR SHOCK

Lak na nechty s neónovým efektom

Details

Dostupné v 8 verzie

Variations

Add to cart options

Promotions

Špeciálna ponuka
€ 5,90
 

Šokujúce nechty s efektom „zvýrazňovača“ vďaka inovatívnej textúre s mimoriadne vysokou koncentráciou čírych a neónových pigmentov.
Farby sú intenzívne a úžasne energické, s reflexným efektom a trblietavo lesklým výsledkom. Kolekcia výrazných lakov na nechty pre tie, čo si trúfnu aj na naozaj odvážny look!
Plochý aplikátor vejárovitého tvaru „fan brush“ s 300 zaoblenými štetinkami zaručuje jednoduchú, plynulú aplikáciu a rovnomerné a kontrolovateľné dávkovanie.

Dermatologicky testované.
Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DPB (dibutyl-ftalát) a gáfor.
Bez parabénov.
Vyrobené v Taliansku.

Lak Lasting Color Shock s inovatívnym zložením obsahuje vysokú koncentráciu čírych a neónových pigmentov pre dosiahnutie sýtych, intenzívnych a energických odtieňov.
Prítomnosť zhusťujúcich a gélotvorných látok zaručuje dokonalú rovnomernosť farby, zatiaľčo zmes polymérov najnovšej generácie zaisťuje nádherne lesklý výsledok. 
Špeciálne živice a filmotvorné zložky dodávajú laku priľnavosť a trvácnosť.
Priľnavé látky a zmäkčovadlá vytvoria tenký rýchloschnúci film a plnia tiež funkciu bariéry, ochrany nechtov pred pôsobením najodolnejších pigmentov.

Dermatologicky testované.
Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DPB (dibutyl-ftalát) a gáfor.
Bez parabénov.
Vyrobené v Taliansku.

Pred aplikáciou laku vždy použite špecifický podkladový lak Pupa, ktorý slúži na ochranu nechtov a zlepšenie trvácnosti farby. 
Naneste 2 vrstvy laku Lasting Color Shock. Medzi nanesením prvej a druhej vrstvy nechajte lak dobre vyschnúť. 
Ak chcete predĺžiť trvácnosť laku, naneste ho aj na končeky nechtov.