-30% ZĽAVA

LASTING COLOR EXTREME

Dlhotrvajúca farba a lesk pre profesionálnu manikúru - S priemernou trvácnosťou laku 9 dní* * Užívateľsky otestované na 22 ženách

Details

Dostupné v 35 verzie

Variations

Add to cart options

Promotions

€ 5,90 € 4,13
 

Lasting Color Extreme je lak na nechty sýtej a intenzívnej farby, vyvinutý spolu s podkladovým lakom Extreme Primer a vrchným lakom Extreme Top Coat: inovatívny systém v 3 jednoduchých krokoch: 1. Podkladová báza 2. Farba 3. Vrchný lak, ktorý zaručuje ultra lesklý dlhotrvajúci výsledok a extrémne dlhú výdrž laku (s priemernou trvácnosťou 9 dní*).  

Spojením farebného a vrchného laku na nechty sa aktivuje jedinečný proces, ku ktorému dochádza za prítomnosti prirodzeného svetla: na nechte sa tak vytvorí rezistentný film, podobne ako pri technológii uv/led pri polopermanentných lakoch, ktorý zaručuje extrémnu výdrž a  dlhotrvajúci lesklý výsledok bez poškodzovania nechtov.

Aplikátor “fan brush” – plochého vejárovitého tvaru s 300 zaoblenými štetinkami – zaručuje jednoduché a plynulé nanášanie a rovnomerný a kontrolovaný náter farby.

* Užívateľsky otestované na 22 ženách

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl ftalát) a gáfor.
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Oligoméry “vypožičané” z technológie polopermanentných lakov, účinkujú po mimoriadne dlhý čas. Zmes polymérov poslednej generácie zaručuje mimoriadne lesklý výsledok a vysoký obsah pigmentov dodá sýtu a homogénnu farbu.

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DBP (dibutyl ftalát) a gáfor.
S nízkym rizikom alergií
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Aplikujte pomocou nasledujúceho systému na dokonale čisté ruky a nechty.

1. krok:  naneste vrstvu podkladovej bázy Extreme Primer pre predĺženie trvácnosti laku na nechty Lasting Color Extreme.

2. krok: naneste dve vrstvy laku Lasting Color Extreme, po každom nátere nechajte vrstvu dokonale vyschnúť.

3. krok:  naneste vrchný lak Extreme Top Coat na dokonale usušenú poslednú vrstvu laku Lasting Color Extreme, aplikujte na celý necht a aj na jeho okraj pre zachovanie farby a predĺženie lesku a výdrže laku.

Rýchle schnutie: UV/LED lampy nie sú potrebné.
Odstránite pomocou odlakovačov Pupa, bez zábalov a bez potreby pilovania povrchu nechtov.