Images

Vamp! Mascara Top Coat Gold
Tap to zoom
 

Gélová receptúra bohatá na jemnučké perly skrášli riasy žiarivým zlatistým ligotom. Nanáša sa na bežnú maskaru, iba na konce mihalníc na vytvorenie jemného ligotu svetla, alebo aj po ich celej dĺžke, pre dosiahnutie podmanivého a extrémne rozjasneného vzhľadu. Špeciálna valcovitá kefka z tvrdých vlákien umožňuje optimálnu aplikáciu bez narušenia efektu spodnej vrstvy čiernej maskary.

S nízkym rizikom vzniku alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov

Vyrobené v Taliansku

6M 5 ml / 0.17 fl oz

Ľahká a polopriehľadná gélová receptúra umožňuje jednoduchú aplikáciu a rýchle schnutie, zaručuje riasam maximálny komfort. Obohatená o jemné zlaté perly pre vytvorenie odleskov čistého zlata a so špeciálnou živicou, ktorá vytvára lesklý a flexibilný film s dlhou trvácnosťou.

S nízkym rizikom vzniku alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov

Vyrobené v Taliansku

Naneste na bežnú maskaru: Iba na konce mihalníc pre vytvorenie jemného ligotu svetla. Po ich celej dĺžke pre dosiahnutie extrémne žiarivého vzhľadu, začnite od korienkov rias a prechádzajte česavými zvislými pohybmi až ku končekom. Pre ešte pôsobivejší efekt naneste aj na spodné riasy a zopakujte aplikáciu na horných, vnútorných aj vonkajších riasach.

Zoznam ingrediencií sa neustále aktualizuje. Napriek tomu vás žiadame, aby ste sa riadili zložením uvedeným na obale.

AQUA (WATER), PENTYLENE GLYCOL, TRIETHANOLAMINE, SILICA, CARBOMER, PVP, PHENOXYETHANOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL

(+/-) MAY CONTAIN:

CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CI 77019 MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, 77492, 77499 (IRON OXIDES), CI 77861 (TIN OXIDE)