Lasting Color Gel

Lak, ktorý dodá vašim nechtom mimoriadny lesk a sýtosť gél laku bez UV lampy: oveľa praktickejšia aplikácia a... odlakovanie! Farba je už po aplikácii prvej vrstvy mimoriadne pigmentovaná, rovnomerne sa nanáša a rekordne rýchlo schne. Textúra s 3D vyplňujúcim efektom pre nechty so sýtym dokonale hladkým povrchom. Super lesklý efekt. Výsledok? Dokonalé nechty s vyplňujúcim efektom. Už sa bez neho nezaobídete.
Veľký plochý zaoblený aplikátor so 440 štetinkami zaručuje optimálne dávkovanie.

Neobsahuje: toluén, formaldehyd, DPB (dibutyl-ftalát) a gáfor
Hypoalergénne
Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Gel Top Coat

Priehľadný vrchný lak zvýrazňuje objem a lesklý povrch lakov na nechty Lasting Color Gel a predlžuje ich trvácnosť. Výsledkom je mimoriadny 3D efekt. Veľký plochý zaoblený aplikátor so 440 štetinkami zaručuje optimálne dávkovanie.

Neobsahuje toluén, formaldehyd, DPB (dibutyl-ftalát) a gáfor
Hypoalergénne
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Praktická mini taštička na nosenie všade so sebou, aby ste boli stále trendy.

Lasting Color Gel

Lak Lasting Color Gel obsahuje inovatívne zloženie bohaté na živice, ktoré vytvárajú super lesklý rýchloschnúci film. Textúra s vyplňujúcim efektom sa vyznačuje vysokou viskozitou a je obohatená o zmäkčovadlá, ktoré vytvoria odolný film.

Gel Top Coat

Zloženie je obohatené o akrylické polyméry pre celkový lesk a o zmäkčovadlá, ktoré vytvoria pružný a odolný film. UV filter pôsobí proti žltým odleskom.

Lasting Color Gel

Pred aplikáciou farebného laku vždy použite špecifický podkladový lak Pupa, ktorý slúži na ochranu nechtov a zlepšenie trvácnosti laku. Naneste 2 vrstvy laku Lasting Color Gel. Medzi nanesením prvej a druhej vrstvy nechajte lak dobre vyschnúť. Pre zvýraznenie objemu a lesklého efektu naneste Gel Top Coat. Odporúčanie: ak chcete predĺžiť trvácnosť laku, naneste ho aj na končeky nechtov.

Gel Top Coat

Prípravok naneste na dokonale zaschnutý lak Lasting Color Gel, čím zvýrazníte objem a lesk povrchu a predĺžite trvácnosť laku. Môžete ho použiť aj samostatne na podkladový lak Pupa, čím získate priehľadnosť s 3D efektom.