Images

Vamp! Mascara Extreme + Light Infusion Highlighter
Tap to zoom

Vamp! Mascara Extreme + Light Infusion Highlighter

Maskara pre okamžitý extrémny objem a veľkolepý efekt. Rozjasňovač na tvár so zlatistým odleskom svetla.
Ref. 040323A001
 

Vamp! Mascara Extreme

Maskara na zväčšenie objemu s revolučnou receptúrou a výsledkami umožňuje okamžitý extrémny výsledok. Pre vaše mimoriadne husté riasy plné objemu už po prvom kroku aplikácie. Vysoko pigmentovaná a vláčna textúra sa dokonale priľne k riasam a nezaťažuje ich.  Kefka s dvojitým zakrivením, navrhnutá značkou Pupa, naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie.

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Vyrobené v Taliansku

Light Infusion Highlighter

Vďaka zlatistým odleskom rozjasní časti tváre, ktoré chcete zvýrazniť. Ľahká a hodvábna textúra dokonale splynie s farbou pleti a dodá jej novú trojrozmernosť.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Krásny batôžtek, dokonalý pre doplnenie vášho outfitu pri každej príležitosti. Ten jednoducho musíte mať!

Vamp! Mascara Extreme

Spojenie voskov s vysoko štrukturalizačným účinkom a špeciálnych gélovitých zložiek na vodnej báze obalí, zvýrazní a zahustí riasy už po prvom nanesení. Vysoký obsah pigmentov zafarbí riasy intenzívne čiernou farbou. Polyméry najnovšej generácie zaručujú pružnosť a priľnavosť pre pohodlný a bezchybný výsledok bez rozmazávania.

Light Infusion Highlighter

Častice Soft Focus najnovšej generácie opticky zmenšujú nedostatky a drobné vrásky a zaručujú vyhladenú a rozžiarenú pleť. Zlatisté mikro perly odrážajú svetlo a rozžiaria pleť.

Vamp! Mascara Extreme

Začnite od korienkov rias a maskaru aplikujte striedavými pohybmi až ku končekom. Pre finálnu úpravu nasmerujte hrot aplikátora kolmo k riasam, aby ste zachytili aj tie najkratšie riasy.

Light Infusion Highlighter

Pre vytvorenie svetlých bodov naneste prášok na časti tváre, ktoré chcete zvýrazniť: pod nadočnicový oblúk, na lícne kosti, chrbát nosa, okolie pier a na bradu.