Images

Vamp! Mascara Extreme + Compact Duo Eyeshadow
Tap to zoom
Online Exclusive

Vamp! Mascara Extreme + Compact Duo Eyeshadow

Maskara pre okamžitý extrémny objem a veľkolepý efekt. Duo kompaktný očný tieň s rozjasňujúcim efektom.
Ref. 040338A001
 

Vamp! Mascara Extreme

Maskara na zväčšenie objemu s revolučnou receptúrou a výsledkami umožňuje okamžitý extrémny výsledok. Pre vaše mimoriadne husté riasy plné objemu už po prvom kroku aplikácie. Vysoko pigmentovaná a vláčna textúra sa dokonale priľne k riasam a nezaťažuje ich.  Kefka s dvojitým zakrivením, navrhnutá značkou Pupa, naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie.

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Vyrobené v Taliansku

Compact Duo Eyeshadow

Hodvábne jemná kompaktná textúra sa jednoducho rozotiera, rozplynie sa na očnom viečku a vytvorí rovnomernú a jednotnú vrstvu. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame nanášať produkt priamo prstami.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Krásny batôžtek, dokonalý pre doplnenie vášho outfitu pri každej príležitosti. Ten jednoducho musíte mať!

Vamp! Mascara Extreme

Spojenie voskov s vysoko štrukturalizačným účinkom a špeciálnych gélovitých zložiek na vodnej báze obalí, zvýrazní a zahustí riasy už po prvom nanesení. Vysoký obsah pigmentov zafarbí riasy intenzívne čiernou farbou. Polyméry najnovšej generácie zaručujú pružnosť a priľnavosť pre pohodlný a bezchybný výsledok bez rozmazávania.

Compact Duo Eyeshadow

Vysoko účinné zloženie je kombináciou vyhladzujúcich látok a pigmentov pre zaistenie čistých farieb, maximálnej priľnavosti a roztierateľnosti.

Vamp! Mascara Extreme

Začnite od korienkov rias a maskaru aplikujte striedavými pohybmi až ku končekom. Pre finálnu úpravu nasmerujte hrot aplikátora kolmo k riasam, aby ste zachytili aj tie najkratšie riasy.

Compact Duo Eyeshadow

Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brushes, prípadný nadbytočný produkt otrite o chrbát ruky a klepkaním naneste na viečko. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame aplikáciu priamo prstami.