Images

Vamp! Mascara Explosive Lashes + Light Infusion Highlighter
Tap to zoom
NEW

Vamp! Mascara Explosive Lashes + Light Infusion Highlighter

Maskara pre neuveriteľný objem a ohromné riasy. Rozjasňovač na tvár so zlatistým odleskom svetla.
Ref. 040324A001
 

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Maximálne vyjadrenie objemu na vašich riasach pre bezkompromisne výrazné mihalnice! Maskara Vamp! Explosive Lashes vďaka extrémne bohatej textúre a mimoriadne mäkkej maxi kefke obalí riasy a dodá im hustotu tak štedro ako nikdy predtým.Všetky riasy vrátane tých najkratších sú zdôraznené a vystúpia z anonymity, stávajú sa hlavnými hrdinkami.So zaručeným pohodlím počas celého dňa a s výdržou bez rozmazávania.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Light Infusion Highlighter

Vďaka zlatistým odleskom rozjasní časti tváre, ktoré chcete zvýrazniť. Ľahká a hodvábna textúra dokonale splynie s farbou pleti a dodá jej novú trojrozmernosť.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Krásny batôžtek, dokonalý pre doplnenie vášho outfitu pri každej príležitosti. Ten jednoducho musíte mať!

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Exkluzívna zmes ryžového a agátového vosku a polymérov zhusťuje mihalnice pre prekvapivý objem od korienkov ku končekom. Želírujúce a filmogénne látky zaručujú flexibilitu a priľnavosť pre dokonalý výsledok, ktorý vydrží. Špeciálne, až neuveriteľne čierne pigmenty, zabezpečujú intenzívne a okamžité nanášanie farby už od prvej aplikácie.

Light Infusion Highlighter

Častice Soft Focus najnovšej generácie opticky zmenšujú nedostatky a drobné vrásky a zaručujú vyhladenú a rozžiarenú pleť. Zlatisté mikro perly odrážajú svetlo a rozžiaria pleť.

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Začnite od korienkov rias a maskaru nanášajte striedavými pohybmi až ku končekom. Odporúčame aplikáciu maskary opakovane striedavým prechádzaním z oka na oko, až kým nedosiahnete požadovaný objem.

Light Infusion Highlighter

Pre vytvorenie svetlých bodov naneste prášok na časti tváre, ktoré chcete zvýrazniť: pod nadočnicový oblúk, na lícne kosti, chrbát nosa, okolie pier a na bradu.