Images

Vamp! Mascara Explosive Lashes + Compact Duo Eyeshadow
Tap to zoom
Online Exclusive

Vamp! Mascara Explosive Lashes + Compact Duo Eyeshadow

Maskara pre neuveriteľný objem a ohromné riasy. Duo kompaktný očný tieň s rozjasňujúcim efektom.
Ref. 040339A001
 

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Maximálne vyjadrenie objemu na vašich riasach pre bezkompromisne výrazné mihalnice! Maskara Vamp! Explosive Lashes vďaka extrémne bohatej textúre a mimoriadne mäkkej maxi kefke obalí riasy a dodá im hustotu tak štedro ako nikdy predtým. Všetky riasy vrátane tých najkratších sú zdôraznené a vystúpia z anonymity, stávajú sa hlavnými hrdinkami. So zaručeným pohodlím počas celého dňa a s výdržou bez rozmazávania.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Compact Duo Eyeshadow

Hodvábne jemná kompaktná textúra sa jednoducho rozotiera, rozplynie sa na očnom viečku a vytvorí rovnomernú a jednotnú vrstvu. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame nanášať produkt priamo prstami.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Krásny batôžtek, dokonalý pre doplnenie vášho outfitu pri každej príležitosti. Ten jednoducho musíte mať!

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Exkluzívna zmes ryžového a agátového vosku a polymérov zhusťuje mihalnice pre prekvapivý objem od korienkov ku končekom. Želírujúce a filmogénne látky zaručujú flexibilitu a priľnavosť pre dokonalý výsledok, ktorý vydrží. Špeciálne, až neuveriteľne čierne pigmenty, zabezpečujú intenzívne a okamžité nanášanie farby už od prvej aplikácie.

Compact Duo Eyeshadow

Vysoko účinné zloženie je kombináciou vyhladzujúcich látok a pigmentov pre zaistenie čistých farieb, maximálnej priľnavosti a roztierateľnosti.

Vamp! Mascara Explosive Lashes

Začnite od korienkov rias a maskaru nanášajte striedavými pohybmi až ku končekom. Odporúčame aplikáciu maskary opakovane striedavým prechádzaním z oka na oko, až kým nedosiahnete požadovaný objem.

Compact Duo Eyeshadow

Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brushes, prípadný nadbytočný produkt otrite o chrbát ruky a klepkaním naneste na viečko. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame aplikáciu priamo prstami.