Images

Vamp! Mascara + Compact Duo Eyeshadow
Tap to zoom
 

Vamp! Mascara

Maskara na zväčšenie objemu s revolučnou receptúrou a výsledkami. Pre vaše mimoriadne husté bohaté a plné riasy, vzhľad úžasných umelých rias bez problémov spojených s ich nosením. Prispôsobí sa vašej tvorivosti: môžete si vytvoriť ľubovoľný efekt krok za krokom. Textúra je krémová a dosahuje vysoko reštrukturalizačný účinok. Zakrivený tvar kefky s hustými a jemnými štetinami, navrhnutý značkou Pupa, naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie.

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Vyrobené v Taliansku

Compact Duo Eyeshadow

Hodvábne jemná kompaktná textúra sa jednoducho rozotiera, rozplynie sa na očnom viečku a vytvorí rovnomernú a jednotnú vrstvu. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame nanášať produkt priamo prstami.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

Krásny batôžtek, dokonalý pre doplnenie vášho outfitu pri každej príležitosti. Ten jednoducho musíte mať!

Vamp! Mascara

Receptúra Pupa spája zmes voskov so špeciálnym polymérom. Prírodné syntetické rastlinné vosky tvoria bohatú a krémovú textúru s vysoko reštrukturalizačným účinkom. Špeciálny filmotvorný polymér zvyšuje trvanlivosť maskary, redukuje rozpíjanie a zároveň zanecháva riasy jemné a flexibilné.

Compact Duo Eyeshadow

Vysoko účinné zloženie je kombináciou vyhladzujúcich látok a pigmentov pre zaistenie čistých farieb, maximálnej priľnavosti a roztierateľnosti.

Vamp! Mascara

Aplikácia pre plnú farbu: začnite od korienkov rias a maskaru nanášajte striedavými pohybmi až ku končekom. Odporúčame aplikáciu maskary opakovane striedavým prechádzaním z oka na oko, až kým nedosiahnete požadovaný objem. Pre finálnu úpravu nasmerujte hrot aplikátora kolmo k riasam. Francúzska aplikácia: skombinujte čiernu maskaru Vamp! Extrablack s niektorým z farebných odtieňov maskary Vamp! Mascara, ktorú aplikujte len na končeky rias.

Compact Duo Eyeshadow

Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brushes, prípadný nadbytočný produkt otrite o chrbát ruky a klepkaním naneste na viečko. Pre dosiahnutie ešte výraznejších farieb odporúčame aplikáciu priamo prstami.