Images

Vamp! Mascara Waterproof & Made to Last Liner
Tap to zoom
NEW
-20% ZĽAVA

Vamp! Mascara Waterproof & Made to Last Liner

Kultová maskara od Pupa vo verzii waterproof. Vodoodolná očná linka s extrémnou výdržou.
Ref. 040427A001
 

Vamp! Waterproof

Revolučná maskara na zväčšenie objemu s extrémnou výdržou. Odolná voči všetkému: vode, vlhkosti, vysokým teplotám.*
Pre vaše mimoriadne husté, bohaté a plné riasy: vzhľad úžasných umelých rias bez problémov spojených s ich nosením.  Prečo by ste sa mali vzdať vášho make-upu očí pri mori alebo pri športovaní?
Zakrivená kefka naberie maximálne množstvo produktu a umožní bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie. Odtieň čiernej extra-black. 

*Inštrumentálny a užívateľský test na 20 ženách.
 Trvácnosť farby a výsledok make-upu boli vyhodnotené po ponorení sa do vody a vystavení sa vysokým teplotám a vlhkosti. 

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Vyrobené v Taliansku

9 ml - Net Wt 0.32 oz

Made to Last Liner

Výrazne čierna linka s matným efektom zaručuje bezchybnú výdrž bez akéhokoľvek rozmazávania. Ostáva po dlhý čas krásne flexibilná a rovnomerná, odoláva vode aj vlhkosti. Tenký plstený hrot zaisťuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu. Je dokonalá na vykreslenie tenších aj hrubších liniek a dosiahnutie perfektného končeka.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

3,2 ml - 0.108 fl oz

Listová kabelka s kovovým detailom. Rozmery v cm: šírka 22 x výška 14,5.

Vamp! Waterproof

Receptúra s patentom od Pupa v sebe spája hydrofóbny polymér, ktorý je extrémne vodoodolný, s rezistentnou plastickou filmotvornou látkou, ktorá zaobalí každú riasu zvlášť. Zmes prírodných a syntetických voskov tvorí bohatú a krémovú textúru s vysoko reštrukturalizačným účinkom.

Zakrivený tvar kefky s hustými a jemnými štetinami naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie.

Made to Last Liner

Hustá a krémová textúra vytvorí elastickú a flexibilnú vrstvu, ktorá dokonale priľne k očnému viečku a prispôsobí sa prirodzenému tvaru oka, bez neželaného efektu popraskania.

Vamp! Waterproof

Začnite od korienkov rias a maskaru aplikujte striedavými pohybmi až ku končekom. Odporúčame nanášať maskaru opakovane striedavým prechádzaním z oka na oko, až kým nedosiahnete požadovaný objem. Pre finálnu úpravu nasmerujte hrot aplikátora kolmo k riasam.

Po úplnom zaschnutí textúry neodporúčame jej opätovnú aplikáciu.
Na odlíčenie použite dvojfázový odličovač Two-Phase Make-Up Remover od Pupa.

Made to Last Liner

Vykreslite linku pri korienkoch rias smerom od vnútorného očného kútika k vonkajšiemu a hrot aplikátora pritom držte v smere k slznému kanáliku. Vytvorte plynulé linky ladiace s prirodzeným tvarom vašich očí.