Vamp! Sexy Lahes 011 – Sexy Black

Vytvorte si mimoriadne príťažlivé riasy s maskarou Vamp! Sexy Lashes, neodolateľnou pomôckou pri zvádzaní, pre nebezpečne sexy pohľad. Dodá objem, nadvihne a natočí riasy: mihalnice sú hneď viditeľnejšie a krásne natočené, s novým profilom, ktorý sa popasuje aj s gravitáciou. Zakrivená maxi kefka zaručuje štedré nanášanie, dlhšie štetinky v jej spodnej časti umožňujú mechanické natočenie rias.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

0,8 g - Net Wt 0.03 oz

I’m Loveproof 010 - Fire Red

Úžasne intenzívna farba s matným, až zamatovým efektom: I’M Loveproof je neodolateľný rúž na pery, ktorý vydrží aj pri bozkávaní*! Tenká a mimoriadne príjemná textúra nádherne priľne k perám a vytvorí farebnú vrstvu s dlhou výdržou.
Exkluzívny zašpicatený aplikátor umožňuje precízne nanášanie pre dokonalé a definované pery.
Dermatologicky testované. Bez parabénov.

*klinický test na 20 subjektoch.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

2.7 ml - 0.09 fl oz

Vaková kabelka s nastaviteľným popruhom a kontrastnými modernými detailmi. Veľkosť: w 23 x h 16,2.

Vamp! Sexy Lahes

Zmes prírodných voskov – prírodný včelí vosk a karnaubský vosk – zaručujú okamžitý a extrémny objem. Inovatívny krospolymér „Lash Sculptor“ umocňuje výsledok natočených rias s efektom „push up“. Špeciálna filmogénna živica udrží riasy krásne nadvihnuté a natočené, s bezchybnou výdržou. Vysoký obsah extrémne čiernych mikro-pigmentov zaručuje okamžitú intenzívnu farebnú stopu už od prvého ťahu. Prírodné bambucké maslo s vyživujúcimi vlastnosťami obalí riasy bez ich zaťaženia a zanechá ich pružné a ohybné.

I’m Loveproof 010 - Fire Red

Vysoká koncentrácia pigmentov a lakov zaručuje sýtu a intenzívnu farbu, dokonalé krytie a matný výsledok s dlhotrvajúcim efektom. Vďaka obsahu dokonalej zmesi prchavých zložiek a filmogénnych látok vytvorí na perách tenkú vrstvu výraznej farby s matným výsledkom.

Vamp! Sexy Lahes

Začnite od korienkov rias a prechádzajte po ich dĺžke zvislými ťahmi až ku končekom. Pre docielenie väčšieho objemu nanášajte maskaru striedavými cikcakovými pohybmi. Použite spodnú časť aplikátora na nadvihnutie vonkajších končekov rias. Ak chcete ešte viac zvýrazniť váš pohľad, aplikujte maskaru aj na spodné riasy.

I’m Loveproof 010 - Fire Red

Najskôr zabezpečte hydratáciu pier. Rúž rozotrite exkluzívnym penovým aplikátorom, ktorého hrot je ideálny na definovanie vrchnej pery a kútikov úst, zatiaľ čo tvarovaná časť dokonale kopíruje formu spodnej pery.