Vamp! 100 – extra Black

Maskara na zväčšenie objemu s revolučnou receptúrou a výsledkami.
Pre vaše mimoriadne husté bohaté a plné riasy, vzhľad úžasných umelých rias bez problémov spojených s ich nosením. Prispôsobí sa vašej tvorivosti: môžete si vytvoriť ľubovoľný efekt krok za krokom.
Textúra je krémová a dosahuje vysoko reštrukturalizačný účinok. Zakrivený tvar kefky s hustými a jemnými štetinami, navrhnutý značkou Pupa, naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie. 

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek 
Vyrobené v Taliansku

9 ml - Net Wt 0.32 oz

Petalips 015 - Dahlia Petal

Jedinečná textúra, ktorá kombinuje komfort balzamu na pery s výsledným efektom matného rúžu. Ľahučký až nebadateľný, zahalí pery jemnosťou kvetných lupienkov a dodá im farbu so želanou intenzitou.

Dermatologicky testované
Bez parabénov
Počas aplikácie nevysúvajte príliš veľa rúžu
Vyrobené v Taliansku

3.5 g - Net Wt 0.123 oz

Vaková kabelka s nastaviteľnou dĺžkou popruhu a uzatváraním na šnúrku. Rozmery v cm: šírka 18 x výška 17.

Vamp!

Receptúra Pupa spája zmes voskov so špeciálnym polymérom.
Prírodné syntetické rastlinné vosky tvoria bohatú a krémovú textúru s vysoko reštrukturalizačným účinkom. Špeciálny filmotvorný polymér zvyšuje trvanlivosť maskary, redukuje rozpíjanie a zároveň zanecháva riasy jemné a flexibilné.

Petalips 015 - Dahlia Petal

Inovatívne zloženie obsahuje drobné sieťované častice a vyhladzujúce látky so zvláčňujúcimi a hydratačnými vlastnosťami, ktoré vytvárajú trojrozmerné štruktúry a prispievajú tak k vytvoreniu maximálneho pohodlia s jedinečným senzorickým efektom na perách. Obohatené o ultra-jemné minerálne prášky s matným účinkom pre ľahučký matný výsledok.

Vamp!

Aplikácia pre plnú farbu: začnite od korienkov rias a maskaru nanášajte striedavými pohybmi až ku končekom. Odporúčame aplikáciu maskary opakovane striedavým prechádzaním z oka na oko, až kým nedosiahnete požadovaný objem. Pre finálnu úpravu nasmerujte hrot aplikátora kolmo k riasam.

Francúzska aplikácia: skombinujte čiernu maskaru Vamp! Extrablack s niektorým z farebných odtieňov maskary Vamp! Mascara, ktorú aplikujte len na končeky rias.

Petalips 015 - Dahlia Petal

Rúž nanášajte od stredu vrchnej pery ku kútikom a následne pokračujte na spodnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.