Images

Kit Vamp! Mascara WP & Made To Last Definition Eyes
Tap to zoom

Kit Vamp! Mascara WP & Made To Last Definition Eyes

Kultová maskara od Pupa vo verzii waterproof. Automatická ceruzka na oči s extrémnou výdržou. Waterproof.
Ref. 040295A001
 

Vamp! Waterproof 100 Black

Revolučná maskara na zväčšenie objemu s extrémnou výdržou. Odolná voči všetkému: vode, vlhkosti, vysokým teplotám*.
Pre vaše mimoriadne husté, bohaté a plné riasy - vzhľad úžasných umelých rias bez problémov spojených s ich nosením. Prečo by ste sa mali vzdať vášho make-upu očí pri mori alebo pri športovaní? Zakrivená kefka naberie maximálne množstvo produktu a umožní bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie. 
*Inštrumentálny a užívateľský test na 20 ženách. Trvácnosť farby a výsledok make-upu boli vyhodnotené po ponorení sa do vody a vystavení sa vysokým teplotám a nadmernej vlhkosti.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Vyrobené v Taliansku

Made To Last Definition Eyes 100 Deep Black

Automatická ceruzka novej generácie. Linka je presná, farba intenzívna a plynulosť nanášania vynikajúca. Nekonečné možnosti na definovanie vašich očí. Je mäkká, ľahko sa nanáša a je vodoodolná. Dosiahnete make-up očí výraznej farby s dlhou trvácnosťou. Tuha sa vysúva, strúhadlo je súčasťou balenia.

Bez parabénov
Po použití dobre zatvorte

Vamp! Waterproof

Receptúra s patentom od Pupa v sebe spája extrémne vodoodolný hydrofóbny polymér a rezistentnú plastickú filmotvornú látku, ktorá zaobalí každú riasu zvlášť. Zmes prírodných a syntetických voskov tvorí bohatú a krémovú textúru s vysoko reštrukturalizačným účinkom. Zakrivený tvar kefky s hustými a jemnými štetinami naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie.
Inštrumentálny a užívateľský test na 20 ženách.
Trvácnosť farby a výsledok make-upu boli vyhodnotené po ponorení sa do vody a vystavení sa vysokým teplotám a nadmernej vlhkosti.

Made To Last Definition Eyes

Vďaka špeciálnej zmesi voskov je ceruzka mäkká a roztierateľná a prchavé zložky novej generácie zaručujú dokonalú priľnavosť. Pigmenty umožňujú okamžité uvoľnenie sýtej farby.

Vamp! Waterproof

Začnite od korienkov rias a maskaru nanášajte striedavými pohybmi až ku končekom. Odporúčame aplikáciu maskary opakovane striedavým prechádzaním z oka na oko, až kým nedosiahnete požadovaný objem. Pre finálnu úpravu nasmerujte hrot aplikátora kolmo k riasam. Po úplnom zaschnutí textúry neodporúčame jej opätovnú aplikáciu. Na odlíčenie použite dvojfázový odličovač od Pupa.

Made To Last Definition Eyes

Tenšiu alebo hrubšiu linku vykreslite smerom od slzného kanálika pozdĺž hornej línie rias, prispôsobujúc sa prirodzenému tvaru vášho oka. Pre orámovanie pohľadu zopakujte aplikáciu aj na spodnej línii. Pre dosiahnutie presnej línie ceruzku jemne zastrúhajte pomocou strúhadla v balení. Na odlíčenie ceruzky použite dvojfázový odličovač Pupa.