Bohatá ponuka prípravkov na kompletné líčenie tváre, očí a pier. Korektor minimalizuje drobné nedostatky pleti, krémová lícenka dodá tvári prirodzený vzhľad a kompaktná vykreslí jej rysy. Krémový rozjasňovač vytvorí krásne svetlé body, kompaktný zaleje tvár čistým svetlom. Kompaktné očné tiene s jemnými, pigmentovanými a ľahko roztierateľnými textúrami umožňujú dosiahnuť rôzne výsledky tieňovania a vytvoriť si jedinečný look. Primer na oči je ideálnou podkladovou bázou a predlžuje výdrž líčenia a ceruzka na oči vykreslí pohľad a dodá mu hĺbku. Lesklé rúže definujú a rozžiaria pery, klasické rúže s hustou textúrou ich bezchybne zafarbia a matné rúže umožnia dosiahnuť sofistikovaný hodvábny efekt. Úžasne ligotavý lesk zvýrazní objem pier.

Talianska kvalita a dizajn

FACE
1 korektor
1 krémová lícenka
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktná lícenka
1 kompaktný rozjasňovač

EYES
1 primer na oči
6 kompaktných očných tieňov
1 ceruzka na oči
1 obojstranný aplikátor na oči

LIPS
2 lesklé rúže
2 klasické rúže
2 matné rúže
1 lesk na pery

Na prekrytie kruhov pod očami a menších nedostatkov pleti použite korektor. Krémovú lícenku aplikujte na líca pre prirodzený zdravý vzhľad pleti, alebo naneste kompaktnú lícenku na lícne kosti od líc smerom k spánkom a naopak a definujte tak rysy vašej tváre. Na rozjasnenie lícnych kostí, chrbta nosa, oblasti medzi perami a nosom použite all-over krémový rozjasňovač. Kompaktný rozjasňovač použite samostatne, alebo na krémový rozjasňovač pre mimoriadne rozžiarenie tváre. Naneste primer na oči a potom najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku a pod nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavé očné tiene použite na pohyblivé očné viečko a tmavý tieň na zvýraznenie a optické predĺženie vonkajšieho očného kútika. Pre docielenie hlbšieho pohľadu naneste ceruzku dovnútra oka ponad spodnú líniu rias. Rúž nanášajte od stredu vrchnej pery ku kútikom a následne pokračujte na spodnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.
Vyberte si výsledný efekt:
Lesklý rúž: pre živú farbu s vinylovým efektom.
Klasický rúž: pre sýtu farbu a hebké pery.
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt.
Lesk na pery naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý výsledok aplikujte lesk samostatne na celé pery.