Obsahuje make-up produkty na tvár, oči a pery.
Kompaktná lícenka definuje a vymodeluje tvár, krémový rozjasňovač rozjasní vystupujúce časti tváre.
Kompaktné očné tiene s jemnými, pigmentovanými a ľahko roztierateľnými textúrami umožňujú dosiahnuť rôzne výsledky tieňovania a vytvoriť si jedinečný look. Primer na oči je ideálnym podkladom pre líčenie očí a predlžuje jeho výdrž.
Lesklé rúže definujú a rozžiaria pery, zatiaľ čo matné rúže sýtych farieb ich zahalia do sofistikovaného hodvábneho závoja. Klasický rúž s hustou textúrou bezchybne zafarbí pery a úžasne ligotavý lesk zvýrazní ich objem.

Talianska kvalita a dizajn

FACE
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktná lícenka

EYES
1 primer na oči
5 kompaktných očných tieňov
1 aplikátor na oči

LIPS
2 lesklé rúže
2 matné rúže
1 klasický rúž
1 lesk na pery

Naneste kompaktnú lícenku na lícne kosti od líc smerom k spánkom a naopak a definujte tak rysy vašej tváre. Použite all-over krémový rozjasňovač na rozjasnenie lícnych kostí, chrbta nosa a oblasti medzi perami a nosom. Naneste primer a potom najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku a pod nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavé očné tiene použite na pohyblivé očné viečko a tmavý tieň na zvýraznenie a optické predĺženie vonkajšieho očného kútika. Rúž nanášajte od stredu vrchnej pery ku kútikom a následne pokračujte na spodnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu. Vyberte si výsledný efekt:
Lesklý rúž: pre živú farbu s vinylovým efektom.
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt.
Klasický rúž: pre sýtu farbu a hebké pery.
Lesk na pery naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý výsledok aplikujte lesk samostatne na celé pery.