Obsahuje make-up produkty pre žiarivý pohľad a definované pery. Kompaktné očné tiene s jemnými, pigmentovanými a ľahko roztierateľnými textúrami umožňujú dosiahnuť rôzne výsledky tieňovania a vytvoriť si jedinečný look. Krémový rozjasňovač rozjasní vystupujúce časti tváre. Lesklé rúže definujú a rozžiaria pery, zatiaľ čo matné rúže sýtych farieb ich zahalia do sofistikovaného hodvábneho závoja. Úžasne ligotavý lesk zvýrazní objem vašich pier.

Talianska kvalita a dizajn

FACE
1 krémový rozjasňovač

EYES
4 kompaktné očné tiene
1 aplikátor

LIPS
4 lesklé rúže
2 matné rúže
1 lesk na pery

Použite all-over krémový rozjasňovač na rozjasnenie lícnych kostí, chrbta nosa a oblasti medzi perami a nosom. Naneste najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku, na stred očného viečka alebo na nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavý očný tieň použite na pohyblivé očné viečko. Tmavý tieňom zvýraznite a opticky predĺžte vonkajší očný kútik. Naneste rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.
Vyberte si výsledný efekt:
Lesklý rúž: pre žiarivú farbu s vinylovým efektom.
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt.
Lesk na pery naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý efekt naneste lesk samostatne na celé pery.