Pupa prichádza s exkluzívnou kazetou pre vašu krásu, ktorou oslavuje niektoré z kultových produktov radu Vamp!. Vo vnútri kazety, k dispozícii v 3 verziách, nájdete vybrané maskary Vamp! – Vamp! All in One – Vamp! Sexy Lashes, spolu s očnou linkou Vamp! Stylo Liner, ceruzkou Vamp! Eyepencil, očným tieňom Vamp! Matt a Vamp! Wet&Dry Eyeshadow. Všetky „must-have“ produkty, ideálne na vytvorenie kompletného očného líčenia podľa najnovších trendov.

Vamp! Sexy Lahes 011 - Sexy Black
Vytvorte si mimoriadne príťažlivé riasy s maskarou Vamp! Sexy Lashes, neodolateľnou pomôckou pri zvádzaní, pre nebezpečne sexy pohľad. Dodá objem, nadvihne a natočí riasy: mihalnice sú hneď viditeľnejšie a krásne natočené, s novým profilom, ktorý sa popasuje aj s gravitáciou. Zakrivená maxi kefka zaručuje štedré nanášanie, dlhšie štetinky v jej spodnej časti umožňujú mechanické natočenie rias.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

12 ml -  0.40 fl oz

Vamp! Definition Liner
Vamp! Definition Liner je dokonalou očnou linkou. Umožňuje precízny ťah definovanej a ultra pigmentovanej farby a vyznačuje sa tekutou textúrou, ktorá sa jednoducho nanáša a rýchlo schne.  Plstený hrot je ideálny na rovnomernú a bezchybnú aplikáciu. Noste vaše očné linky ako nástroj na zvádzanie.

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov

2.5 ml -  Net Wt 0.085 oz 

Vamp! Multiplay - Black - Special Size 
Multiplay od Pupa, tri funkcie v jedinej ceruzke na oči: OČNÁ LINKA na definovanie pohľadu, KAJALOVÁ CERUZKA na jeho zvýraznenie a OČNÝ TIEŇ čistej farby, ktorý sa ľahko rozotiera. Hladká textúra sa ľahko nanáša a zanecháva dokonalú stopu. Vaše oči tak budú dokonale nalíčené a zvýraznené.

Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek

0.8 g -  Net Wt 0.03 oz 

Vamp! Matt 020
Intenzívna farba a absolútne matný výsledok. Mimoriadne jednoducho sa rozotiera a dodá očiam hlboký a sofistikovaný pohľad. Vysoko roztierateľná textúra je jemná, pohodlná a trvácna.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

2.5 g -  Net Wt 0.088 oz 

Vamp! Wet & Dry 102
Neuveriteľne žiarivá farba s efektom množstva odleskov pre vytvorenie intenzívneho pohľadu. Zapečená textúra je mimoriadne ľahká až nehmatateľná na dotyk. Dvojité použitie: 
-   nasucho: zvýrazní očné viečka žiarivou farbou 
-   namokro: dodá výraznú a pulzujúcu farbu 
Výsledok: saténový až perleťový

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

1 g -  Net Wt 0.035 oz

Kazeta má odnímateľné vnútro, preto ju môžete využiť aj na uloženie vašich make-up produktov, alebo ako krabičku na rôzne doplnky.

Vamp! Sexy Lashes
Zmes prírodných voskov – prírodný včelí vosk a karnaubský vosk – zaručujú okamžitý a extrémny objem. Inovatívny krospolymér „Lash Sculptor“ umocňuje výsledok natočených rias s efektom „push up“. Špeciálna filmogénna živica udrží riasy krásne nadvihnuté a natočené, s bezchybnou výdržou. Vysoký obsah extrémne čiernych mikro-pigmentov zaručuje okamžitú intenzívnu farebnú stopu už od prvého ťahu. Prírodné bambucké maslo s vyživujúcimi vlastnosťami obalí riasy bez ich zaťaženia a zanechá ich pružné a ohybné.

Vamp! Definition Liner
Receptúra na vodnej báze s vysokou koncentráciou pigmentov pre definované a rovnomerné nanášanie farby.

Vamp! Multiplay - Special Size
Zloženie obsahuje výživný a zvláčňujúci jojobový olej, vitamíny E a C, ktoré pôsobia antioxidačne a bavlníkový olej, ktorý zjemňuje a hydratuje.

Vamp! Matt
Mimoriadne účinné zloženie spája inovatívne vyhladzujúce látky a pigmenty s vysokým percentuálnym zastúpením, pre sýtu výdatnosť farieb, maximálnu priľnavosť a roztierateľnosť.

Vamp! Wet & Dry
Špeciálna technológia zapekania. 
Zmes pigmentov a perál dodáva tieňom výrazne sýtu a čistú farbu, zmes vyhladzujúcich látok a esterov zaručuje priľnavosť a pohodlné nanášanie.

Vamp! Sexy Lashes
Začnite od korienkov rias a prechádzajte po ich dĺžke zvislými ťahmi až ku končekom. Pre docielenie väčšieho objemu nanášajte maskaru striedavými cikcakovými pohybmi. Použite spodnú časť aplikátora na nadvihnutie vonkajších končekov rias. Ak chcete ešte viac zvýrazniť váš pohľad, aplikujte maskaru aj na spodné riasy.

Vamp! Definition Liner
Pred použitím pretrepte, aby sa pigmenty dokonale rozptýlili. Pre uľahčenie nanášania držte aplikátor v polohe kolmo ku korienkom rias. Vykreslite linku pri korienkoch rias smerom od vnútorného očného kútika k vonkajšiemu a hrot aplikátora pritom držte naklonený k slznému kanáliku.Vytvorte harmonické linky ladiace s prirodzeným tvarom vašich očí. 

Vamp! Multiplay - Special Size
Začnite od vnútorného kútika vrchného viečka a postupujte podľa prirodzenej línie mihalníc.Ak požadujete efekt tieňovania, linku rozotrite pomocou aplikátora, ktorý je súčasťou ceruzky alebo pomocou štetca Eye Pencil Brush od Pupa. Rovnaký postup zopakujte aj na spodnom viečku.Tieňovanie slúži ako báza pod očný tieň: pomôže predĺžiť trvácnosť a umožní rovnomernú aplikáciu. Ceruzku možno naniesť aj na vnútornú časť viečka na vytvorenie efektu kajalovej ceruzky.

Vamp! Matt
Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brush, rozotrite ho na chrbát ruky, čím otriete prebytočný tieň a poklepaním aplikujte na viečko. Stredne tmavé a tmavé odtiene použite na vytvorenie tmavších tieňov a na modeláciu pohľadu. Svetlé odtiene použite na vytvorenie svetlých bodov s matným efektom.

Vamp! Wet & Dry
Dvojité použitie: 
-   nasucho: zvýrazní očné viečka žiarivou farbou 
-   namokro: dodá výraznú a pulzujúcu farbu 
Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brush a naneste ho na chrbát ruky, čím otriete prebytočný tieň.