Pupa prichádza s exkluzívnou kazetou pre vašu krásu, ktorou oslavuje niektoré z kultových produktov radu Vamp!. Vo vnútri kazety, k dispozícii v 3 verziách, nájdete vybrané maskary Vamp! – Vamp! All in One – Vamp! Sexy Lashes, spolu s očnou linkou Vamp! Stylo Liner, ceruzkou Vamp! Eyepencil, očným tieňom Vamp! Matt a Vamp! Wet&Dry Eyeshadow. Všetky „must-have“ produkty, ideálne na vytvorenie kompletného očného líčenia podľa najnovších trendov.

Vamp! All In One 101 - Extra Black
Nechajte sa očariť viacdimenzionálnym výsledkom maskary Vamp! All in One pre okamžitý veľkolepý objem, natočené a predĺžené riasy. Maskara s posilňujúcim ošetrením, ktorá pri pravidelnom používaní podporuje prirodzený rast mihalníc. Riasy sú silnejšie a hustejšie, pre váš neodolateľný pohľad.

90% užívateliek potvrdilo väčší objem *
90% užívateliek potvrdilo dlhšie riasy *
86% užívateliek potvrdilo hustejšie riasy *
83% užívateliek potvrdilo silnejšie riasy *

* Test sebahodnotenia. Užívateľky, ktoré zaznamenali daný efekt. 30 subjektov. 30 dní aplikácie.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Vhodné pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

9 ml -  Net Wt 0.30 oz 

Vamp! Definition Liner
Vamp! Definition Liner je dokonalou očnou linkou. Umožňuje precízny ťah definovanej a ultra pigmentovanej farby a vyznačuje sa tekutou textúrou, ktorá sa jednoducho nanáša a rýchlo schne.  Plstený hrot je ideálny na rovnomernú a bezchybnú aplikáciu. Noste vaše očné linky ako nástroj na zvádzanie.

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov

2.5 ml -  Net Wt 0.085 oz 

Vamp! Multiplay - Black - Special Size 
Multiplay od Pupa, tri funkcie v jedinej ceruzke na oči: OČNÁ LINKA na definovanie pohľadu, KAJALOVÁ CERUZKA na jeho zvýraznenie a OČNÝ TIEŇ čistej farby, ktorý sa ľahko rozotiera. Hladká textúra sa ľahko nanáša a zanecháva dokonalú stopu. Vaše oči tak budú dokonale nalíčené a zvýraznené.

Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a pre nositeľky kontaktných šošoviek

0.8 g -  Net Wt 0.03 oz 

Vamp! Matt 020
Intenzívna farba a absolútne matný výsledok. Mimoriadne jednoducho sa rozotiera a dodá očiam hlboký a sofistikovaný pohľad. Vysoko roztierateľná textúra je jemná, pohodlná a trvácna.

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

2.5 g -  Net Wt 0.088 oz 

Vamp! Wet & Dry 102
Neuveriteľne žiarivá farba s efektom množstva odleskov pre vytvorenie intenzívneho pohľadu. Zapečená textúra je mimoriadne ľahká až nehmatateľná na dotyk. Dvojité použitie: 
-   nasucho: zvýrazní očné viečka žiarivou farbou 
-   namokro: dodá výraznú a pulzujúcu farbu 
Výsledok: saténový až perleťový

S nízkym rizikom alergií
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

1 g -  Net Wt 0.035 oz

Kazeta má odnímateľné vnútro, preto ju môžete využiť aj na uloženie vašich make-up produktov, alebo ako krabičku na rôzne doplnky.

Vamp! All in One
Vosky s vysoko štrukturačným účinkom zaobalia a zintenzívnia riasy pre ich veľkolepý objem, ťah po ťahu. Synergia prírodných gélotvorných látok a aplikátora umožní vytvorenie dokonalého zakrivenia rias. Zmes špeciálnych voskov a filmotvorných látok zaručuje neuveriteľný predlžujúci efekt. Ošetrujúce zložky pre posilnenie rias stimulujú rast mihalníc, reštrukturalizujú riasy zvnútra a postupne ich zanechávajú silnejšie, hustejšie a pevnejšie a zväčšujú tak ich prirodzený objem a natočenie. Vosk z Cassie so zvláčňujúcim a ochranným účinkom dodáva riasam pružnosť. Molekula “Loss Stop” posilňuje vlasový folikul pre silnejšie riasy.

Vamp! Definition Liner
Receptúra na vodnej báze s vysokou koncentráciou pigmentov pre definované a rovnomerné nanášanie farby.

Vamp! Multiplay - Special Size
Zloženie obsahuje výživný a zvláčňujúci jojobový olej, vitamíny E a C, ktoré pôsobia antioxidačne a bavlníkový olej, ktorý zjemňuje a hydratuje.

Vamp! Matt
Mimoriadne účinné zloženie spája inovatívne vyhladzujúce látky a pigmenty s vysokým percentuálnym zastúpením, pre sýtu výdatnosť farieb, maximálnu priľnavosť a roztierateľnosť.

Vamp! Wet & Dry
Špeciálna technológia zapekania. 
Zmes pigmentov a perál dodáva tieňom výrazne sýtu a čistú farbu, zmes vyhladzujúcich látok a esterov zaručuje priľnavosť a pohodlné nanášanie.

Vamp! All in One
Začnite s nanášaním od korienkov rias a postupujte česavými zvislými pohybmi po dĺžke rias až ku ich končekom. Pre ešte väčší objem maskaru nanášajte striedavými cikcakovými pohybmi. Použite hrot aplikátora na zachytenie aj tých najkratších mihalníc. Pre ešte intenzívnejší pohľad pokračujte v aplikácii aj na spodných riasach.

Vamp! Definition Liner
Pred použitím pretrepte, aby sa pigmenty dokonale rozptýlili. Pre uľahčenie nanášania držte aplikátor v polohe kolmo ku korienkom rias. Vykreslite linku pri korienkoch rias smerom od vnútorného očného kútika k vonkajšiemu a hrot aplikátora pritom držte naklonený k slznému kanáliku.Vytvorte harmonické linky ladiace s prirodzeným tvarom vašich očí. 

Vamp! Multiplay - Special Size
Začnite od vnútorného kútika vrchného viečka a postupujte podľa prirodzenej línie mihalníc.Ak požadujete efekt tieňovania, linku rozotrite pomocou aplikátora, ktorý je súčasťou ceruzky alebo pomocou štetca Eye Pencil Brush od Pupa. Rovnaký postup zopakujte aj na spodnom viečku.Tieňovanie slúži ako báza pod očný tieň: pomôže predĺžiť trvácnosť a umožní rovnomernú aplikáciu. Ceruzku možno naniesť aj na vnútornú časť viečka na vytvorenie efektu kajalovej ceruzky.

Vamp! Matt
Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brush, rozotrite ho na chrbát ruky, čím otriete prebytočný tieň a poklepaním aplikujte na viečko. Stredne tmavé a tmavé odtiene použite na vytvorenie tmavších tieňov a na modeláciu pohľadu. Svetlé odtiene použite na vytvorenie svetlých bodov s matným efektom.

Vamp! Wet & Dry
Dvojité použitie: 
-   nasucho: zvýrazní očné viečka žiarivou farbou 
-   namokro: dodá výraznú a pulzujúcu farbu 
Naberte malé množstvo produktu pomocou jedného zo štetcov línie Professional Brush a naneste ho na chrbát ruky, čím otriete prebytočný tieň.