Bohatá ponuka produktov pre kompletné líčenie tváre, očí a pier. Korektor minimalizuje drobné nedostatky pleti, krémová lícenka dodá tvári prirodzený vzhľad a kompaktná vykreslí jej rysy. Krémový rozjasňovač vytvorí krásne svetlé body, kompaktný zaleje tvár čistým svetlom. Kompaktné očné tiene s jemnými, pigmentovanými a ľahko roztierateľnými textúrami umožňujú dosiahnuť rôzne výsledky tieňovania a vytvoriť si jedinečný look, krémové očné tiene zintenzívnia výsledok líčenia a umožnia vytvoriť jemné odlesky svetla. Primer na oči je ideálnou podkladovou bázou a predlžuje výdrž líčenia, ceruzka na oči ohraničí pohľad a dodá mu hĺbku. Lesklé rúže definujú a rozžiaria pery, klasické rúže s vláčnou textúrou ich zahalia do bezchybnej farby a matné rúže umožnia docieliť sofistikovaný hodvábny efekt. Úžasne ligotavé lesky zvýraznia objem vašich pier.

Talianska kvalita a dizajn

24M 25.5 g / Net Wt .90 oz

TVÁR
1 korektor
1 krémová lícenka
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktná lícenka
1 kompaktný rozjasňovač

OČI
1 primer
7 kompaktných očných tieňov
3 krémové očné tiene
1 ceruzka na oči
1 aplikátor

PERY
2 lesklé rúže
2 klasické rúže
2 matné rúže
3 lesky na pery

Na prekrytie kruhov pod očami a menších nedostatkov pleti použite korektor. Krémovú lícenku aplikujte na líca pre prirodzený zdravý vzhľad pleti, alebo naneste kompaktnú lícenku na lícne kosti od líc smerom k spánkom a naopak a definujte tak rysy vašej tváre.
Na rozjasnenie lícnych kostí, chrbta nosa, oblasti medzi perami a nosom použite all-over krémový rozjasňovač. Kompaktný rozjasňovač použite samostatne, alebo na krémový rozjasňovač pre mimoriadne rozžiarenie tváre.