Bohatá ponuka produktov pre kompletné líčenie tváre, očí a pier. Korektor minimalizuje drobné nedostatky pleti, krémová lícenka dodá tvári prirodzený vzhľad a kompaktná vykreslí jej rysy. Krémový rozjasňovač vytvorí krásne svetlé body, kompaktný zaleje tvár čistým svetlom. Kompaktné očné tiene s jemnými, pigmentovanými a ľahko roztierateľnými textúrami umožňujú dosiahnuť rôzne výsledky tieňovania a vytvoriť si jedinečný look, krémové očné tiene zintenzívnia výsledok líčenia a umožnia vytvoriť jemné odlesky svetla. Primer na oči je ideálnou podkladovou bázou a predlžuje výdrž líčenia. Lesklé rúže definujú a rozžiaria pery, klasický rúž s vláčnou textúrou ich zahalí do bezchybnej farby, matný rúž umožní docieliť sofistikovaný hodvábny efekt a rúž v odtieni nude dodá perám maximálne prirodzenú farbu a lesk. Úžasne ligotavý lesk zvýrazní objem vašich pier.

Talianska kvalita a dizajn

24M 20.8 g / Net Wt .73 oz

TVÁR
1 korektor
1 krémová lícenka
1 krémový rozjasňovač
1 kompaktná lícenka
1 kompaktný rozjasňovač

OČI
1 primer
5 kompaktných očných tieňov
1 krémový očný tieň
1 aplikátor

PERY
3 lesklé rúže
1 klasický rúž
1 matný rúž
1 nude rúž
1 lesk na pery 

Na prekrytie kruhov pod očami a menších nedostatkov pleti použite korektor. Krémovú lícenku aplikujte na líca pre prirodzený zdravý vzhľad pleti, alebo naneste kompaktnú lícenku na lícne kosti od líc smerom k spánkom a naopak a definujte tak rysy vašej tváre.
Na rozjasnenie lícnych kostí, chrbta nosa, oblasti medzi perami a nosom použite all-over krémový rozjasňovač. Kompaktný rozjasňovač použite samostatne, alebo na krémový rozjasňovač pre mimoriadne rozžiarenie tváre. 

Naneste primer na oči a následne najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku a pod nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavý očný tieň použite na pohyblivé očné viečko. Tmavým tieňom zvýraznite a opticky predĺžte vonkajší očný kútik. Krémový očný tieň naneste v malom množstve ku kútiku, na stred viečka alebo na nadočnicový oblúk pre dosiahnutie krásnych svetlých bodov so žiarivým efektom. Prípadne ho naneste pod iné očné tiene pre zvýraznenie farby a výsledného efektu líčenia.

Naneste rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.
Vyberte si výsledný efekt:
Lesklý rúž: pre žiarivú farbu s vinylovým efektom
Klasický rúž: pre sýtu farbu a hebké pery
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt 
Nude rúž: pre dokonale prirodzenú farbu a lesk 
Lesk na pery naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý efekt naneste lesk samostatne na celé pery.