Obsahuje make-up produkty pre žiarivý pohľad a definované pery. Kompaktné a krémové očné tiene s jemnými, pigmentovanými a ľahko roztierateľnými textúrami umožňujú dosiahnuť rôzne výsledky tieňovania a vytvoriť si jedinečný look.
Krémový rozjasňovač rozjasní vystupujúce časti tváre. Lesklé rúže definujú a rozžiaria pery, matné rúže sýtych farieb ich zahalia do sofistikovaného hodvábneho závoja. Klasický rúž s vláčnou textúrou umožní vytvoriť bezchybne nalíčené pery a rúž v telovom odtieni dodá perám maximálne prirodzenú farbu a lesk. 
Úžasne ligotavý lesk zvýrazní objem vašich pier. 

Talianska kvalita a dizajn

24M 10.4 g / Net Wt .36 oz

TVÁR
1 krémový rozjasňovač

OČI
4 kompaktné očné tiene
1 krémový očný tieň
1 aplikátor

PERY
2 lesklé rúže
1 matný rúž
1 klasický rúž
1 nude rúž
1 lesk na pery

Použite all-over krémový rozjasňovač na rozjasnenie lícnych kostí, chrbta nosa a oblasti medzi perami a nosom.

Naneste najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku a pod nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavý očný tieň použite na pohyblivé očné viečko. Tmavým tieňom zvýraznite a opticky predĺžte vonkajší očný kútik. 
Krémový očný tieň naneste v malom množstve ku kútiku oka, na stred viečka alebo na nadočnicový oblúk pre dosiahnutie krásnych svetlých bodov so žiarivým efektom. Prípadne ho naneste pod iné očné tiene pre zvýraznenie farby a výsledného efektu líčenia. 

Naneste rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.
Vyberte si výsledný efekt:
Lesklý rúž: pre žiarivú farbu s vinylovým efektom
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt
Klasický rúž: pre sýtu farbu a hebké pery
Nude rúž: pre dokonale prirodzenú farbu a lesk 
Lesk na pery naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý efekt naneste lesk samostatne na celé pery.