Profesionálna paleta s prípravkami na líčenie očí, pier a tváre. Korektory, lícenky, kompaktné očné tiene so saténovým efektom pre nekonečné množstvo vždy iných líčení. Rúže s lesklým efektom, mimoriadne žiarivé lesky na pery a matné rúže, ktoré vaše pery oblečú do sýtych a hlbokých farieb. Wake Up & Make-up, Snappy Hour, Date Night, Show Must Glow On: 4 verzie pre vytvorenie dokonalého make-upu na každú príležitosť! 

Talianska kvalita a dizajn

6M 9.1 g / Net Wt 0.32 oz

TVÁR
3 korektory
1 kompaktná lícenka

OČI
6 kompaktných očných tieňov
1 obojstranný aplikátor

PERY
2 matné rúže
2 lesklé rúže
2 lesky na pery
1 obojstranný aplikátor na oči-pery

Použite korektor na prekrytie kruhov pod očami a menších nedokonalostí pleti a následne lícenku pre dosiahnutie dokonalej, prirodzenej a žiarivej farby pleti. Naneste najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku, na stred očného viečka alebo na nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavý očný tieň použite na pohyblivé očné viečko a tmavý odtieň na zvýraznenie a optické predĺženie vonkajšieho očného kútika. Naneste rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu. Vyberte si výsledný efekt:
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt.
Lesklý rúž: pre žiarivú farbu s vinylovým efektom.
Lesk na pery: lesk naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý efekt naneste lesk samostatne na celé pery.