Images

Pupart M
Tap to zoom
 

Profesionálna paleta s prípravkami na líčenie očí, pier a tváre. Korektory, lícenky a kompaktné očné tiene so saténovým efektom pre nekonečné množstvo vždy iných líčení. Rúže s lesklým efektom, klasické rúže, mimoriadne žiarivé lesky a matné rúže, ktoré vaše pery oblečú do sýtych a hlbokých farieb. Wake Up & Make-up, Snappy Hour, Date Night, Show Must Glow On: 4 verzie pre vytvorenie dokonalého make-upu na každú príležitosť! 

Talianska kvalita a dizajn

TVÁR
4 korektory
1 kompaktná lícenka

OČI
1 primer
15 kompaktných očných tieňov
1 obojstranný aplikátor na oči-pery

PERY
4 matné rúže
4 klasické rúže
4 lesklé rúže
4 lesky na pery

Použite korektor na prekrytie kruhov pod očami a menších nedokonalostí pleti a následne lícenku pre dosiahnutie dokonalej, prirodzenej a žiarivej farby pleti. Naneste primer na očí a potom najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku, na stred očného viečka alebo na nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavý očný tieň použite na pohyblivé očné viečko a tmavý odtieň na zvýraznenie a optické predĺženie vonkajšieho očného kútika. 
Naneste rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.
Vyberte si výsledný efekt:
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt.
Klasický rúž: pre sýtu farbu a hebké pery.
Lesklý rúž: pre žiarivú farbu s vinylovým efektom.
Lesk na pery: lesk naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý efekt naneste lesk samostatne na celé pery.

Skutočné recenzie od používateliek našej mobilnej aplikácie
(zatiaľ k dispozícii iba v Taliansku)