Profesionálna paleta s prípravkami na líčenie očí, pier a tváre. Korektory, lícenky a kompaktné očné tiene so saténovým efektom pre nekonečné množstvo vždy iných líčení. Rúže s lesklým efektom, klasické rúže, mimoriadne žiarivé lesky a matné rúže, ktoré vaše pery oblečú do sýtych a hlbokých farieb. Wake Up & Make-up, Snappy Hour, Date Night, Show Must Glow On: 4 verzie pre vytvorenie dokonalého make-upu na každú príležitosť! 

Talianska kvalita a dizajn

TVÁR
4 korektory
1 kompaktná lícenka

OČI
1 primer
15 kompaktných očných tieňov
1 obojstranný aplikátor na oči-pery

PERY
4 matné rúže
4 klasické rúže
4 lesklé rúže
4 lesky na pery

Použite korektor na prekrytie kruhov pod očami a menších nedokonalostí pleti a následne lícenku pre dosiahnutie dokonalej, prirodzenej a žiarivej farby pleti. Naneste primer na očí a potom najsvetlejší očný tieň ku vnútornému očnému kútiku, na stred očného viečka alebo na nadočnicový oblúk, čím dosiahnete svetlé body. Stredne tmavý očný tieň použite na pohyblivé očné viečko a tmavý odtieň na zvýraznenie a optické predĺženie vonkajšieho očného kútika. 
Naneste rúž od stredu hornej pery ku kútikom. Pokračujte na dolnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.
Vyberte si výsledný efekt:
Matný rúž: pre sofistikovaný hodvábny efekt.
Klasický rúž: pre sýtu farbu a hebké pery.
Lesklý rúž: pre žiarivú farbu s vinylovým efektom.
Lesk na pery: lesk naneste po aplikácii rúžu do strednej časti pier, čím dosiahnete 3D efekt. Pre mimoriadne žiarivý efekt naneste lesk samostatne na celé pery.