Images

Kit Vamp! Mascara & Vamp! Lipstick
Tap to zoom

Kit Vamp! Mascara & Vamp! Lipstick

Neuveriteľne husté a neskutočne dlhé riasy. Rúž extrémnej farby so starostlivosťou pre plnšie pery.
Ref. 040472A001
 

Vamp! 100 – Extra Black
Maskara na zväčšenie objemu s revolučnou receptúrou a výsledkami.
Pre vaše mimoriadne husté bohaté a plné riasy, vzhľad úžasných umelých rias bez problémov spojených s ich nosením. 
Textúra je krémová a dosahuje vysoko reštrukturalizačný účinok. Zakrivený tvar kefky s hustými a jemnými štetinami, navrhnutý značkou Pupa, naberie maximálne množstvo produktu a umožňuje bohaté, okamžité a rovnomerné nanášanie. 

Hypoalergénne
Oftalmologicky testované
Bez parabénov
Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek 
Vyrobené v Taliansku

6M | Net Wt 0.32 oz – 9 ml

Vamp! Lipstick 303 – Iconic Red
Mäkká, príjemná a navyše nevtieravá textúra, ktorá v sebe spája absolútnu plynulosť nanášania s neuveriteľným komfortom.
Vďaka čistej a sýtej farbe vystúpia vaše pery neuveriteľne do popredia. Zloženie je obohatené o špeciálnu aktívnu zložku na zväčšenie objemu pre plné a definované pery s jasnými kontúrami. Sebahodnotiaci test. 30 osôb. 30 dní používania.

Klinicky a dermatologicky testované
Bez parabénov
Vyrobené v Taliansku

24M | Net Wt 0.123 oz – 3,5 ml

Kabelka do ruky z matlasé.

Vamp!
Zmes prírodných voskov – prírodný včelí vosk a karnaubský vosk – zaručujú okamžitý a extrémny objem. Inovatívny krospolymér „Lash Sculptor“ umocňuje výsledok natočených rias s efektom „push up“. Špeciálna filmogénna živica udrží riasy krásne nadvihnuté a natočené, s bezchybnou výdržou. Vysoký obsah extrémne čiernych mikro-pigmentov zaručuje okamžitú intenzívnu farebnú stopu už od prvého ťahu. Prírodné bambucké maslo s vyživujúcimi vlastnosťami obalí riasy bez ich zaťaženia a zanechá ich pružné a ohybné

Vamp! Lipstick
Prítomnosť inovatívnych ingrediencií umožňuje textúre dokonalú priľnavosť pre úplný komfort.
Špeciálna aktívna zložka stimuluje sebocyty prítomné v perách a lipidy, ktoré sa v nich produkujú. Tento proces dodáva perám hydratáciu a lesk a lepšie definuje ich kontúry.

Vamp!
Začnite s nanášaním od korienkov rias a postupujte česavými zvislými pohybmi po dĺžke rias až ku ich končekom. Pre ešte väčší objem maskaru nanášajte striedavými cikcakovými pohybmi. Použite hrot aplikátora na zachytenie aj tých najkratších mihalníc. Pre ešte intenzívnejší pohľad pokračujte v aplikácii aj na spodných riasach.

Vamp! Lipstick
Rúž nanášajte od stredu vrchnej pery ku kútikom a následne pokračujte na spodnej pere v opačnom smere, od kútikov do stredu.